Odborní fakturanti/ na smlouvě. Pracovník/ce absolventského programu CE

Kontakty
zaměstnavatel: Tesco Stores ČR, a. s.
pracoviště: Praha
mzda: od 36000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: radka.muzikova@tesco.com

Pozice na smlouvě: Pracovník/ce absolventského programu CE
Program je určen pro čerstvé nebo nedávné absolventy VŠ.
Vzdělání min. bakalářské ve Finančním nebo příbuzném oboru.
Požadavky na kandidáta:
Komunikace v anglickém jazyce na odborné finanční úrovni v mezinárodním prostředí. Výborné analytické a prezentační dovednosti, vzdělání v oblasti financí a ekonomie. Schopnost interpretace finančních ukazatelů vedoucím pracovníkům společnosti.

Zaměstnanecké slevy, mobilní telefon.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

1. kontakt telefonicky: Shelever Oksana, tel.: 777 052 269 Požadujeme výpis z trestního rejstříku.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

JANKEYEV AIBEK, tel.: 777953555
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontaktovat mail Interstatena@gmail.com
Praha

Stavební architekti

Kontakt: ADAY MAHIR, tel.: 774 771 907 (Út a Pá od 10 do 12 h.), e-mail: mhmtkndrc@gmail.com
Praha

Kontaktovat mail anton.teri.personalwork@gmail.com nebo tel. 777948350 ST 9-16 hod.
Praha

Zástupce manažera

1. kontakt e-mailem: Štěrba Vojtěch, e-mail: vojtech.sterba@bestseller.com Požadavky: • ...
Praha

volná místa Praha