Sportovní trenéři a instruktoři

Kontakty
zaměstnavatel: RUGBY CLUB PRAGA PRAHA, z.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 22000 do 40000
Popis pozice
Čížek Petr, e-mail: Petr.cizek@blyth.cz

Rugby Club Praga hledá trenéra rugby se znalostí angličtiny na úrovni rodilého mluvčího a zkušenostmi s tréninkem mládeže a mezinárodních týmů.

Volná místa v okolí Praha

Řidiči taxi služby

Kontakt tel.: 774161617 10-18h.
Praha

Řidiči tahačů

HANDE TERZI, tel.: 605 960 700, e-mail: hande@saturno.cz Nutnost řidičský průkaz C, nákladní ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontaktovat tel. 608530031 9-17 hod., mail kuchinka.vip-kuch@seznam.cz, nebo osbně Ligasova 29, ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakt: Křístková Liliana Mgr., e-mail: liliana.kristkova@gmail.com
Praha

Praktičtí lékaři pro dospělé

Kontakt: Hradečný Michal, e-mail: michal.hradecny@mojeambulance.cz Požadavky: znalost práce na PC ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Bc. KATEŘINA RUBANOVÁ, e-mail: info@ivps.cz
Praha

volná místa Praha