Prodejci dětských hřišť

Kontakty
zaměstnavatel: Skylog Group a.s.
pracoviště: Kutnohorská 455, 11101
mzda: od 23000
Popis pozice
Kontakt: Lana Tomáš, e-mail: tomas.lana@k2l.cz

Požadujeme dobrý český jazyk, ruština/ukrajinština výhodou.

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Wu Haihong, e-mail: hao1221323445@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Birhan Ali, e-mail: alipolat@seznam.cz znalost tureckého jazyka je výhoda

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

KONTAKT : Blaha Aleš Ing., e-mail: blaha@hrgastro.cz Restaurace Erawan Prague Doložit praxi na ...

Product owner

Kontaktovat mailem kuzma.natali@beresnev.games Nápln práce: řízení produktového backlog, ...

Haihong Wu, e-mail: hao1221323445@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

PRODEJ RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ, BARISTA

KONTAKT PR´VOTNĚ E-MAILEM : KATEŘINA ČÍŽKOVÁ, tel.: 773 97 17 17, e-mail: info@sistersbistro.cz

volná místa Praha 1