Pomocná síla do kuchyně + úklid

Kontakty
zaměstnavatel: PROGIO a.s.
pracoviště: Střední 549, 60200
mzda: od 22000
Popis pozice
Požadavky: spolehlivost, loajalita, časová flexibilita, směny dlouhý-krátký týden, tzn., že směny jsou i o víkendech a státních svátcích, perfektní zdravotní stav a zvýšený zřetel na osobní hygienu.
- PROGIO a. s. - hotel AVANTI****
Nabízíme stálou práci u zavedené společnosti s motivační nástupní mzdou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

skladník, obsluha manipulečních vozíků

Práce v krytém skladu, udržování stavu zásob podle údajů, likvidace odpadu, jeho následné správné ...

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Požadavek na znalost ČJ i ukrajinského jazyka, řidič.pr. sk B1, znalost práce s plechy a se ...

Pomocný skladník

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Zkušenosti výhodou. Požadujeme ochotu učit se novým dovednostnem, řidičský průkaz výhodou. Vhodné ...

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno