Modeláři a formíři (kromě modelářů, formířů ve slévárenství)

Kontakty
zaměstnavatel: Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
pracoviště: Tyršova 707, 39468
mzda: od 30000
Popis pozice
Nápln práce: provádět opravy a údržbu forem dle předepsaných sdandardů, číštění dělících rovin a kluzných částí, leštění forem, výpomoc nástrojárně, příprava forem k nahození na stroj.
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení, závodní stravování. Náborový příspěvek 50 000 Kč, odměny za zlepšovací návrhy, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna za práci nad rámec povinností.

Možný telefonický ( 9 - 14 hod.) nebo e-mail kontakt. Osobní kontakt ve čtvrtek na personálním oddělení.

Volná místa v okolí Častrov

Ruční baliči

Provozní pracovníci

Dělník/-ice ve výrobě

výše mzdy se pohybuje dle pracovní pozice, praxe vítána, po zaučení možnost zvýšení mzdy

Dělník - obsluha recyklační linky

Obsluha recyklační linky a drtičů. Nutný telefonický kontakt předem!

Prodavač/ka smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemena nad 20 kg, ...

volná místa Častrov