Zahradník travnatých ploch

Kontakty
zaměstnavatel: VYKRUT zahradní služby a.s.
pracoviště: Ostrava, Ostrava
mzda: od 21800
Popis pozice
61136 Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři
ZamK
Kontakt telefonicky Út-čt 8.30-11 hod., e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Požadavky:
- čistý trestní rejstřík
- 1 rok praxe v oboru nebo vzdělání v oboru zahradnictví nebo zemědělství

Volná místa v okolí Ostrava

Production Manager

13211 Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě ZamK Kontakt telefonicky, ...

Obchodní referent / Referentka - OZP

VYHRAZENO PRO OZP, OZZ. Kontakt telefonicky na č. 774 257 903 nebo e-mailem gabriska1@seznam.cz

Dělník ve výrobě (20 hodin týdně) - OZZ, OZP

VYHRAZENO PRO OZP, OZZ. První kontakt telefonicky na č. 774 257 903

Hlavní účetní pro dceřiné společnosti

Životopis s průvodním dopisem zasílejte e-mailem na adresu kucera@prosperita.com Požadujeme: dobrá ...

Sportovní trenér fotbalu

34221 Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) ZamK Kontakt telefonicky, e-mailem, ...

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

Kontaktovat tel. 773575730 8-15 hod. Řidičský průkaz sk. B.

volná místa Ostrava