Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: BRAM s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Konhtaktovat mailem ross.zylman@gmail.com
Požadavky: znalost americké (USA) kuchyně (jsme americký bar a restaurace), komunikativní angličtina (zaměstnanci i návštěvníci mluví anglicky), fyzická zdatnost (jedná se o práci "na nohou" celý den)

Volná místa v okolí Praha

Systémoví analytici

Novak Evgeniia, e-mail: evgnovak@deloittece.com Bakalářské vzdělání v oboru inženýrství výhodou. ...
Praha

Praha

Java Developer

Kontaktovat mailem marta.maresova@adastragrp.com
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

KONTAKT : Saslik, tel.: 222518696, e-mail: josef.saslik@seznam.cz
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt: Xu Shan Shan, tel.: 721 668 668 (po-pá 10-15 hod)., osobně na adrese provozovny po ...
Praha

C/C++ Developer

Kontaktovat mailem marta.maresova@adastragrp.com Jazyky: ruština na úrovni rodilého mluvčího
Praha

volná místa Praha