Sestra Instrumentářka

Kontakty
zaměstnavatel: Plastická a estetická chirurgie KV s.r.o.
pracoviště: Sokolovská 112, 36005
mzda: od 28000 do 35000
Popis pozice
Kontakt: Trčková Lenka Bc., tel.: 730 899 431, e-mail: trki@centrum.cz
10:00 - 16:00 h.
Požadavky:
Upřednostňujeme praxi na operačním sále nebo absolventku oboru perioperační sestra, možnost pro studentku posledního ročníku oboru perioperační sestra do dokončení studia, maminku na MD a nebo důchodkyni
pozice: instrumentářka na operačním sále
požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání instrumentářky na operačním sále, platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, ostatní předpoklady.
Nabízíme práci na dohodu v jednosměnném až dvousměnném režimu, pracovní doba za týden/ dle dohody
5 týdnů dovolené,
zázemí a stabilitu významné společnosti;
nekuřáckou politiku organizace;
konkurenceschopné finanční ohodnocení;
další významné pracovní benefity

Volná místa v okolí Karlovy Vary

Prodavač/ka v prodejnách

Kontakt:Tram Nguyen, tel.: 602 48 48 48 , e-mail: tramtro@seznam.cz Pracovní doba: 8:00 - 21:00 h.

Zedník

Kontakt: Kopfstein Petr, tel.: 353 561 644 Hledáme uchazeče z oblasti Žlutic a okolí, ŘP skupina B

Skladník

***Kontakt: Materna Dušan, tel.: 353 433811, e-mail: info@newwave.cz

Topenář

Kontakt: Pavlovič Michal, tel.: 736 646 070, e-mail: pavlovic@topen.cz 8:00 - 15:00 ŘP skupiny B, ...

Pracovníci pro ruční mytí vozidel - práce na DPP

Kontakt: Marková Kateřina, tel.: 602 266 795, e-mail: k.markova@countrygrill.com Nechodit na ...

Vedoucí zámečnické dílny ve stavebnictví

Kontakt: Joudalová Diana Ing., tel.: 731 683 947, e-mail: ...

volná místa Karlovy Vary