Pánský kadeřník/holič

Kontakty
zaměstnavatel: BARBER SALON s.r.o.
pracoviště: Chrudimská 2364, 13000
mzda: od 19700
Popis pozice
Daneshvarian Mariia, tel.: +420 777 787 752, e-mail: topcut.cz@gmail.com
Schůzku vždy domlouvat předem telefonicky.

Jazykové požadavky: angličtina

Volná místa v okolí Praha 3

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Kdo nahlásil: Mammadov Sanan, tel.: 721460433, e-mail: mammadov7777@seznam.cz

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt tel.: 602772899, e-mail: sysedistys@gmail.com

Adminisatrativní pracovník (všeobecný)

Kontaktovat tel. 775188302 Náplň práce: evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání ...

Pomocná síla - kuchař/ka

Jazyk - arménština výhodou Dovednost - arménská kuchyně Garik Grigoryan, tel.: 775784941, e-mail: ...

Řidič nákladního automobilu

volná místa Praha 3