lektor / lektorka školních předmětů pro ZŠ a SŠ (ČJ a MAT), individuální doučová

Kontakty
zaměstnavatel: Doučování ETIAM, s.r.o.
pracoviště: Jindřišská 901, 11000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 11200 do 20000
Popis pozice
Koryčanová Beáta Bc., tel.: +420 226 288 586, e-mail: kariera@skolapopulo.cz

Co požadujeme? Perfektní znalost doučovaného předmětu, zápal pro práci s dětmi/teenagery, i s dospělými, empatii a lidský přístup, zodpovědnost, schopnost pohybovat se v online prostředí, SŠ/VŠ vzdělání, kvalitní internetové připojení pro online lekce z domova, chuť pro dlouhodobou spolupráci.
V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email kariera@skolapopulo.cz.

Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, možnost práce online z pohodlí domova

Volná místa v okolí Praha 1

Asistenti prodeje a pomocní skladníci

Kontaktovat mailem muvekit.ivona@centrum.cz

Číšníci a servírky

KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY M. AKSAMIT, tel.: +420 602 836 814 - PO+ST - 14-16h. ZNALOST ...

Šéfkuchaři v pohostinství

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Tereza Hanková, e-mail: tereza@expatsupport.cz Požadujeme ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontaktovat mailem Ahmed-85@mail.ru Potřebujeme zkušeného sushi kuchaře

Barmani

Kontakt: Atanas Petkov, e-mail: atp@seznam.cz Znalost anglického jazyka výhodou.

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Mečíř Tomáš, e-mail: info@proplusco.cz Řízení vysokozdvižných vozíků, nakládka a vykládka kamionů, ...

volná místa Praha 1