Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Kontakty
zaměstnavatel: Bio Vavřinec s.r.o.
pracoviště: Benešov 27, 25601
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Pracoviště Okrouhlice 27, 256 01 Benešov
První kontakt telefonicky

Volná místa v okolí Benešov

Montážní dělníci elektronických zařízení - operátor

Pracoviště: Jana Nohy 2048, Benešov První kontakt telefonicky.

Betonář

Místo výkonu práce - okr. Benešov, a zakázky firmy (stavby) po celé ČR.. Požaduji: manuální ...

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

praxe v oboru, práce venku, ve hluku, namáhavá práce. První kontakt: telefonicky, NECHODIT NA ...

Pomocní dělníci ve výrobě

praxe v oboru, noční práce První kontakt: telefonicky, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost indické kuchyně První kontakt: telefonicky

Seřizovač strojů

Seřizování výstředníkových lisů Školení obsluhy lisů Výměna materiálů a zavádění materiálů do ...

volná místa Benešov