Farmaceutičtí asistenti

Kontakty
zaměstnavatel: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
pracoviště: Řevnická 121, 15521
mzda: od 38000
Popis pozice
Kontakt: Jonáš Ivo, tel.: 739329179 po-pá 8-16 hod, osobně na adrese Řevnická 121/1 Praha (Po 10-16 hod).

Požadavky:
farmaceutické vzdělání v oboru Farmaceutický asistent, předchozí praxe v lékárně

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky 190,- , interní vzdělávání

Volná místa v okolí Praha 5

Business Consultant

Náhradní pozice za vpm: 25 961 540 751 z technicko administrativních důvodů. Odborné znalosti ...

Náhradní pozice za vpm: 25 961 560 733 z technicko administrativních důvodů. Odborné znalosti ...

Kuchaři specialista na mořské ryby a plody moře

Šuto, e-mail: info@maare.cz

Optometristé

Kubásková Radka, tel.: 734 626 066, e-mail: radka.kubaskova@gmail.com Společnost Dr. Optik s.r.o. ...

Hardware engineer

Tothová Lenka, e-mail: l.tothova@kostal.com Znalost programovacího jazyka C

Software engineer

volná místa Praha 5