Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: OMEGA HOSPITALITY S.R.O.
pracoviště: Praha
mzda: od 35000
Popis pozice
Kumar Anil, tel.: 773197878, PO-ČT 11-17hod., e-mail: anilkumar.ak36@gmail.com

Upřednostňujeme znalost indické kuchyně, aktivní znalost Hindštiny výhodou

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Praha

Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Kontakt: ILIE CUPCIANCO, tel.: +420 775 525 063 (Po a St 9:00-12:00, e-mail: immtranssro@gmail.com, ...
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

ANDRIY KHALUS, e-mail: czmichal@seznam.c
Praha

Ostatní řídící prac. v obl. ubytovacích služeb / Senior Sales Director

Minimálně bakalářské vzdělání v oboru politologie. Předchozí zkušenost v oblasti sales v ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

tel.: 777 074 074
Praha

volná místa Praha