Skladník příjmu

Kontakty
zaměstnavatel: PRICOL WIPING SYSTEMS CZECH s.r.o.
pracoviště: Klecany 613, 25067
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
Požadujeme:
Zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Spolehlivost, pečlivost a odpovědný přístup
Znalost práce na počítači
Praxi s nízko/vysoko zdvižným vozíkem výhodou (nikoliv podmínkou)

Náplň práce:
Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
Ukládání, kontrola a skladování materiálu/obalů
Zpracování a evidence příjmu materiálu/obalů v systému SAP
Přebalování materiálu (paletizace)
Vedení předepsané evidence a provádění inventur

Volná místa v okolí Klecany

Strojírenský dělník

Výplatní termín od 12-tého v měsíci, platíme vždy včas

Skladový operátor - specialista

Upřesňující údaje: Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni, čistý trestní rejstřík, ...

Montážní dělníci výrobků z kovů

První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po-Čt 10:00 - 14:00.

Seřizovač - Team leader

Zajišťuje montáž dle přidělených operačních návodek. Provádí instalaci přípravků dle požadavků TPV. ...
Klecany

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: Náplň práce: příjem a výdej zboží, vychystávání zboží pomocí scanneru a ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

volná místa Klecany