Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: La Lorraine, a.s.
pracoviště: U Kožovy hory 2748, 27201
mzda: od 29000
Popis pozice
Ztížené pracovní podmínky – zátěž chladem (mrazírenský sklad).
Jedná se o práci v třísměnném provozu na 8 hod směny PO – PÁ (ranní, odpolední, noční).

Nabízíme:
stravenkový paušál, dovolenou navíc, podnikové stravování, naturální výhody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na email t.moravcova@llbg.com nebo nás kontaktujte na telefonu 800 180 002 a domluvte si osobní schůzku.

Volná místa v okolí Kladno

Operátor výroby

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, český jazyk na komunikativní úrovni, základní znalost ...

Kuchař/ka

Nabízíme: stravu v pracovní době zdarma. Telefonický kontakt viz výše.

Pomocníci v kuchyni

Požadujeme: - základní znalosti asijské kuchyně, plynulý vietnamský jazyk výhodou, - fyzickou ...

Doplňovači zboží, prodavači

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Telefonický kontakt Po - Pá - 10:00 - 14:00 hod.

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Osobní kontakt Po - Pá - 9:00 - 21:00 hod.

Prodavač/ka

Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemen nad ...

volná místa Kladno