Strojírenský kovodělník

Kontakty
zaměstnavatel: JOB J-POWER s.r.o.
pracoviště: Třemošnice 1, 53843
mzda: od 18900
Popis pozice
Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce ve skladě
POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, přednost - praxe v oboru

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Volná místa v okolí Biskupice

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

Manipulační dělníci ve výrobě

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hedvikov NÁPLŇ PRÁCE: ruční opracování odlitků, kontrola kvality výrobků První ...

Místo výkonu práce Třemošnice. První kontakt telefonicky.

Číšník/servírka

Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle ...

Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle.

Místo výkonu práce: Třemošnice NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hostů v restauraci. Příprava recepcí, svateb a ...

volná místa Biskupice