Učitel,- ka 1. stupně ZŠ

zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola Vyskytná,okres Pelhřimov, příspěvková organizace
pracoviště: Vyskytná 151, 39405
mzda: od 32820
Popis pozice
Hledáme učitele/ učitelku msamostatně pracující s dětmi na vesnické škole.
Požadujeme: iniciativní přístup k různorodé činnosti na malotřídní škole.
Nabízíme: platové podmínky - 12. platová třída

Volná místa v okolí Vyskytná

dělník - Galvanizér

Náplň práce: obsluha galvanických linek, práce s chemickými látkami, řízení neutralizační stanice, ...

Šička

Alespoň částečná praxe v šití

Specialista/ka zahraničního obchodu v oblasti výroby a zpracování kůží

Jazykové požadavky: Anglický jazyk, Portugalština, Španělština Znalost výroby a zpracování ...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva

První kontakt e-mailem.

Manipulační dělníci ve výrobě

Jedná se o kontrolu dveří, zárubní a lišt. Těžká fyzická práce, břemena 30kg. V celém provozu je ...

volná místa Vyskytná