Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: JUMIGA-LID s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Kolchar, tel.: 778 552 333, e-mail: arador.group1@gmail.com Požadavky: Odpovídající zdravotní ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Filipčuk Stanislav Ing., tel.: 774881177 pondělí, čtvrtek od 10:00-15:00
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Řídící pracovníci v oblasti úpravy a rozvodu vody

Mitrović Hana, e-mail: hana.mitrovic@prograd.cz
Praha

Pomocní kuchaři

Joneja Anil, e-mail: anilj@seznam.cz Znalost receptur a postupů přípravy indických pokrmů, pečení ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: HAIYAN JIANG, e-mail: hankajiang@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.
Praha

volná místa Praha