Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: SENK TRAVEL s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Kolchar, tel.: 778 552 333, e-mail: arador.group1@gmail.com Požadavky: Odpovídající zdravotní ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Konstantinova Yekaterina, e-mail: yekaterinakonstantinova@gmail.com Kontrola údajů, příprava ...
Praha

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů

KONTAKT OSOBNĚ : YULIA POLIZHAK - Senovážné náměstí 23, Praha
Praha

Vývojáři software (Senior Front End Developer)

Kontakt: Anna Tomskikh, e-mail: recruitment@acamar.cz Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání. ...
Praha

Praha

Praha

volná místa Praha