Specialisté v oblasti logistiky

Kontakty
zaměstnavatel: TELS GLOBAL CZ s.r.o.
pracoviště: Pekařská 621, 15500
mzda: od 90000 do 120000
Popis pozice
Alantsyeva Tatsiana, e-mail: alantsyeva@telsglobal.com

Hledáme vysoce kvalifikovaného specialistu v oblasti logistiky. Povinné podmínky: praxe v oboru logistiky, expedice minimálně 5 let, znalost cizích jazyků (němčina B2, angličtina B2, čeština B2, ruština C1). Vyžaduje znalost následujících programů a jejich plynulé používání. Programy Navigator (ru), https://solutions.inet-logistics.com,trans.eu., Raaltrans a Transporeon. Zkušenosti s řízením klíčových zákazníků.
Poskytujeme pracovní telefon, zaměstnanecké benefity. Mzda od 90 000 Kč, maximálně 120 000 Kč hrubého, v závislosti na kvalifikaci a praxi. Pozice v dobrém přátelském kolektivu v Praze 5. Pravidelná školení, profesní rozvoj.
Náplň práce:
Přilákání vysoce segmentovaných zákazníků.
Koordinovat se zákazníkem požadovaný počet vozidel, termíny nakládky a dodání, dopravní trasy (adresa nakládky a vykládky), náklady na dopravu, dodatečné podmínky;
Koordinovat s dopravcem požadovaný počet vozidel, termíny nakládky a dodání, dopravní trasy (adresa nakládky a vykládky), náklady na dopravu, dodatečné podmínky;
Vyřizovat transakce, zadávat potřebné údaje a registrovat je v informační databázi (dále jen ID) "NAVIGATOR", napomáhat při uzavírání smluv se zákazníky / dopravci;
Kontrolovat plnění podmínek přepravního příkazu dopravcem (termíny nakládky, termíny vykládky) a také dodržování zvláštních podmínek objednávky; registrovat nesrovnalosti v ID "NAVIGATOR";
Podílet se na řešení problémů, které se vyskytly během přepravy (přetížení, prostoj, neschválené dodatečné platby);
Aktivní práce v Trans.eu, Raaltrans a Transporeon;

Volná místa v okolí Praha 5

Skladníci

Pluchtová Veronika, e-mail: Veronika.pluchtova@lkq.cz

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

KONTAKT : p. Měchura, tel. : 604 828 703

Kuchaři

Kontakt: Prypoňová Zuzana, e-mail: prace@skiservis.cz Hledáme zkušeného kuchaře na HPP, máme zájem ...

Středoškolský účitel

Pauchová Renata Mgr., e-mail: sperl@gchd.cz Učitel německého jazyka - rodilý mluvčí Možnost ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Petro Rusnak, tel.: 773 978 029, e-mail: grandjob@seznam.cz volat: pondělí - čtvrtek 10:00 - 14:00

Pomocní pracovníci v administrativě

Hopfingerová Jiřina, tel.: 222 521 542, e-mail: accounting@gourmet-house.cz český jazyk, anglický ...

volná místa Praha 5