Prodavači drogistického zboží, kosmetiky

Kontakty
zaměstnavatel: CEDAR RETAIL s.r.o.
pracoviště: Řevnická 121, 15521
mzda: od 23000
Popis pozice
Kontakt: Yusuf Mert Yurttas, e-mail: ymertyurttas@gmail.com

SORVELLA PERFUME (místo výkonu práce Metropole Zličín)
Hledáme mladé, energické a pozitivní lidi pro spolupráci. Podporujeme lidi s proaktivním přístupem k zákazníkům, komunikativní, ochotné rozvíjet se v prodeji.

Popis práce:
- Aktivní rozdávání vzorků kolemjdoucím zákazníkům
- Dokončení celého prodejního procesu
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Přijímání vratek a stížností
- Péče o dobrou image značky
- Péče o čistotu pracovního prostoru

Požadavky:
- Komunikační a vztahové dovednosti,
- Postoj orientovaný na cíl a výsledek
- Schopnost pracovat v týmovém prostředí
- Dostupnost a flexibilita pro práci během provozní doby prodejny (včetně víkendů)
- Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou

Nabízíme:
- Typ smlouvy: pracovní smlouva / DPP
- Mzda: sjednaná ve smlouvě či dle počtu odpracovaných hodin
- Extra Atraktivní bonusový systém
- Slevy na produkty v prodejně

Zaměstnanecké výhody:
Atraktivní bonusový systém.

Volná místa v okolí Praha 5

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

KONTAKT : p. Měchura, tel. : 604 828 703

Skladníci

Pluchtová Veronika, e-mail: Veronika.pluchtova@lkq.cz

Kuchaři

Kontakt: Prypoňová Zuzana, e-mail: prace@skiservis.cz Hledáme zkušeného kuchaře na HPP, máme zájem ...

Středoškolský účitel

Pauchová Renata Mgr., e-mail: sperl@gchd.cz Učitel německého jazyka - rodilý mluvčí Možnost ...

Noční recepční (hotel)

Benešová Lenka, e-mail: l.benesova@nh-hotels.com CO VÁS ČEKÁ? - přijímaní a registrování hostů ...

Pomocníci v kuchyni

Yuyu Wu, e-mail: wuyuyu78@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

volná místa Praha 5