Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Kontakty
zaměstnavatel: Helize Enterprises s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
Admnistrativní pracovník
3
25 000
Helize Enterprises s.r.o., Dlouhá 715/38, Staré Město, 110 00 Praha 1 19517271
1.9.2023
Anupam, e-mail: reikibunch@gmail.com
Pro naši společnost hledáme administrativní pracovníky pro agendu náboru
zaměstnanců
Požadujeme znalost jazyka hindi
Požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Volná místa v okolí Praha

Pomocní montážní dělníci

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : MYKHAYLO UGRYN, tel.: 602 357 566, e-mail: swenergy@seznam.cz
Praha

Pomocní skladníci

§97 d) Grosu Ionut, e-mail: info@vincence.cz Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující informace: ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová ...
Praha

el.: 775170435
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt sales@emeg.cz Ačkoli tato pozice nevyžaduje žádnou formální kvalifikaci, pracovní znalost ...
Praha

Koval Oleksij, tel.: 776 383 333
Praha

volná místa Praha