Pracovník/pracovnice speciálních montáží

Kontakty
zaměstnavatel: INOTECH electronic s.r.o.
pracoviště: Omlenická 179, 38241
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Svěříme vám:
Jemné montážní práce a kompletování sestav
Práce dle technických postupů a instrukcí výrobní dokumentace
Péče o svěřené pracoviště
Klidné a čisté prostředí menší firmy, dvousměnný provoz

Zapotřebí bude:
Manuální zručnost a pečlivost
Velkou výhodou je předchozí zkušenost z technického provozu
Vyučení v technickém oboru

Očekávejte:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Po dobu dvouměsíčního zaškolování výplata mzdy bez ohledu na plnění norem
13. a 14. plat ve výši až 100 % průměrného výdělku
Příplatek za odpolední směnu nad rámec zákona
Příspěvek na penzijní spoření a stravenkový paušál

Volná místa v okolí Malonty

Úklid

výhodou je ŘP sk.B

Dělník v oblasti výstavby budov

Brusiči nástrojů a kovů

Dobrý zdravotní stav, spolehlivost, zodpovědnost, samostatný aktivní přístup, bezúhonnost. Jedná se ...

Dělník ve stavebnictví

Montážní dělník

Brusič/ka

Zajištěné ubytování, příspěvek na dopravu, zvláštní prémie

volná místa Malonty