Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Boxxi logistics s.r.o.
pracoviště: Jeneč, Jeneč
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
První kontakt osobně na adrese Mojmírova 130/4, Boxxi Food Solutions, vždy pondělí až pátek, 9:00-15:00

Výhody: slevy na produkty, možnost multisportky, zvýhodněný mobilní tarif

Volná místa v okolí Jeneč

ostraha, vrátný, bezpečnostní pracovník

-první kontakt: Bc.Ján Petrás, tel.:770155300 místo výkonu práce: Průmyslová 477, 252 61 Jeneč NEBO ...
Jeneč

pomocný skladník-vedoucí směny

přidružená zaměstnanecká karta prvotní kontakt: tetiana Kornuta, 774928381,memories18@seznam.cz
Jeneč

packing Operator/ostatní operátoři velínů jinde neuvedení

-pozice Packing Operator vyžaduje zkušenosti s prací na Ploteru, technické myšlení, schopnost číst ...
Jeneč

co-paking Team Leader

pozice go-packing Team Leader vyžaduje praxi s vedením lidí v co-packingovém provozu, 12ti hodinové ...
Jeneč

pracovník pro zadávání dat

první kontakt: Karolina Jirotkova@4px.com, 703 142 825
Jeneč

kontakt: Tetiana Kornuta 774928381
Jeneč

volná místa Jeneč