UČITELKA ČÍNSHÉHO JAZYKA

Kontakty
zaměstnavatel: Chinese Home in Prague s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000
Popis pozice
Kontakt: Ernestová Věra, e-mail: veraernestova@seznam.cz

Požadavky: znalost čínštiny na úrovni rodillý mluvčí

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Holubová Ludmila, e-mail: midstav@seznam.cz nerovnoměrně rozvržená pracovní doba ,včetně víkendů, ...
Praha

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Praha

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Madar, tel.: 777970002
Praha

OPERÁTOR VRTNÉ SOUPRAVY

KONTAKT : Kobzová Jana, tel.: 777 696 269
Praha

Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních)

Málek Rostislav, tel.: 608863018, e-mail: energo-mykov@seznam.cz pomocné a úklidové práce, řidič ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT: tel.: 608 068 730, útrerý od 9-11:00hodin Upřesňujíci informace: dobrý ...
Praha

volná místa Praha