Traktorista

Kontakty
zaměstnavatel: Hvozdecká zemědělská a.s.
pracoviště: Hvozd 27, 33101
mzda: od 32000
Popis pozice
ŘP sk. T
Zaměstnanecké výhody - příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, 13. plat
První kontakt možný e-mailem či telefonicky 7-15 hodin

Volná místa v okolí Plasy

Řidíč dodávkového vozidla sk. B

Náplň práce: - rozvoz pekárenských výrobků - nakládka v obci Plasy, rozvoz pečiva v rámci ...
Plasy

řezník/ice

Stavební údržbáři budov

Zakázky máme po celé ČR Doba určitá je na 6 měsíců, poté přechází na dobu neurčitou

Zedníci

Požadujeme: - manuální zručnost - zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce - ...

Dělník při výrobě a osazování oken

Místo výkonu práce - Babina 90, Plasy Komunikace v českém jazyce vítána. Praxe v truhlářském ...

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Výhodou - praxe v oboru ŘP sk. B, T, C

volná místa Plasy