Všeobecná sestra na oddělení následné péče

zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje
pracoviště: Vojtěšská 237, 28401
mzda: od 35000
Popis pozice
Přijmeme sestry do nepřetržitého provozu na oddělení následné péče.

Nabízíme: motivační ohodnocení, bohaté zaměstnanecké benefity /program Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, závodní starvování, pojištění odpovědnosti), náborový příspěvek pro nové zaměstnance 60 000,- Kč.

Volná místa v okolí Malešov

Strojírenský dělník

Upřesňující informace: vyučen ve strojírenském oboru - např. zámečník, svářeč, mechanik, opravář ...

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Hledáme nadšence do IT, znalost HW, komunikativní AJ, práce na 12 hodinové směny. Náplň práce: ...

Indický kuchař a pomocný kuchař

Nabízíme příspěvek na nájemné, příspěvek na stravování.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadujeme: Thajské masáže Certificate. V případě zájmu pište na uvedený email.

Řidiči MKD

Požadujeme: nutností profesní a řidičský průkaz C + E. V případě zájmu se hlaste telefonicky.

Požadujeme certifikát o absolvování kurzu thajských masáží v masérské škole v Thajsku. V případě ...

volná místa Malešov