vedoucího pracovníka obchodního oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: Sárová s.r.o.
pracoviště: Moravská 2111, 36001
mzda: od 29000 do 35000
Popis pozice
Kontakt: Sára Jaroslav Ing., e-mail: sara@hotelprezident.cz
Hotel Prezident - vítěz Czech Hotel Awards 2022 v kategorii Nejlepší SPA a WELLNESS HOTEL Karlovarského kraje, přijme do hlavního pracovního poměru vedoucího pracovníka do obchodního / rezervačního oddělení.
Prac.doba: 9:00 - 17:00 h.
Nabízíme:
- kreativní práci v malém přátelském kolektivu
- krásné prostředí jednoho z nejlepších karlovarských hotelů se zavedenou českou i zahraniční klientelou,
- bonusy na základě dosahovaných výsledků,
- možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
- práci v českém hotelu a spolupráci přímo s jeho českými majiteli

Hledáme:
- kreativního, flexibilnho člověka s chutí objevovat nové věci, navazovat nové obchodní kontakty
- zkušenosti z hotelového provozu jsou výhodou
- podmínkou znalost cizích jazyků-AJ,NJ,RJ-pasivně
Výkonové bonusy, zaměstnanecká strava zdarma, hotelové pobyty odměnou

Volná místa v okolí Sadov

Pomocní kuchaři

Kontakt: Khalemskaia Elizaveta, tel.: 603 189 315, e-mail: khalemskaia@visapoint.online Po-Pá 10:00 ...

Masér/ka

Kontakt: Slíž Ladislav, e-mail: info@kvvisa.cz Požadujeme: - Certifikát o vzdělání v oboru ...

Hráč na Anglický roh s povinností hoboje

Kontakt: Novák Tomáš, e-mail: inspektor@kso.cz

Tutti hráč do skupiny violoncell

Řezník v hotelovém provozu

Kontakt: Sluka Jiří, tel.: 602 415 089, e-mail: personalni@bohemia-lazne.cz (9,00 - 15,30 ...

Řidič

Kontakt: Kravtsov Dmytro, e-mail: kdv2108@gmail.com Řidič sk.B a C

volná místa Sadov