Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakty
zaměstnavatel: Bhaskar hospitality s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 23640
Popis pozice
Bhaskar Ojesh,
e-mail: czechvisahelp@email.cz

Pro naši společnost hledáme pomocného kuchaře do provozu.
Nutná znalost indických pokrmů.
Znalost hindi podmínkou.
Požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost.
slevy na stravování

Volná místa v okolí Praha

bagristi

Kontakt:e-mail: hana.mitrovic@prograd.cz
Praha

uklízeč/ka

Kontakt: Kopecká Dagmar Ing., e-mail: dagmar.kopecka@acton.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Ilkov Vasil, tel.: 776278514 osobně každý pátek 10 - 13 hod.
Praha

Inventory Deployment Sn.Specialist OPS

kontakt: Košťálová Kateřina, e-mail: katerina.kostalova@ab-inbev.com plynulá angličtina podmínkou, ...
Praha

Specialisté v testování softwaru

Třeslínová Barbara, tel.: 606 027 901 , e-mail: barbara.treslinova@teya.com
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Vursta, tel.: 776499045 , časová flexibilita, jazyková vybavenost s možností služebních cest
Praha

volná místa Praha