Knihař/knihařka - pomocné práce

Kontakty
zaměstnavatel: Iva Vodáková
pracoviště: Na Stráni 1301, 25088
mzda: od 18900
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Pomocné knihařské práce po tisku před dokončením finálního tiskařského výrobku. Ruční skládádní (např. letáky do harmoniky, turistické mapy), vkládání letáků do časopisů, ruční lepení bloků, ruční prožezávání bloků, ruční balení finálních výrobků do fólie (např. knihy, časopisy s přílohou). Požadujeme ochotu, pečlivost a znalost českého jazyka - úkoly a pokyny jsou zadávány v čes. jazyce. Mzda/odměna je poskytována dle platných směrnic. Pomocné práce jsou zde zařazeny do 1. - 2. skupiny prací, zaškolený knihař s praxí pak do 3. skupiny. V případě, že obě smluvní strany budou mít i po uplynutí sjednané doby zájem o další spolupráci, je možné se domluvit na prodloužení termínu vzájemné smluvní spolupráce.

Zaměstnanecké výhody:
U HPP sick days.

Volná místa v okolí Čelákovice

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující údaje: Jedná se o všeobecné stavební práce. Požadujeme dobrý zdravotní stav, ochotu ...

Mistr ve výrobě

Úředník ve výrobě

Upřesňující údaje: Práce se zaměstnanci z UKR, základy UKR jazyka

volná místa Čelákovice