Elektroúdržbář (M/Ž)

Kontakty
zaměstnavatel: FOREZ s.r.o.
pracoviště: Ostrov 2, 56122
mzda: od 30000
Popis pozice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., min. § 6 v obj. třídy A
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v oboru
- zdravotní způsobilost i pro práci ve výškách
- fyzická zdatnost a manuální zručnost
- odpovědnost, pečlivost
- výhodou platné oprávnění E4A k provádění revizí elektrických zařízení; oprávnění řízení VZV
NABÍZÍME: 13. plat, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené bez podmínek
KONTAKT: e-mailem

Volná místa v okolí Ostrov

Obráběč - přípravář materiálu v řezárně (M/Ž)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Pracovní náplň: Připravuje materiál pro výrobu dle rozpisek a dodaných ...

Pracovník/nice úklidu / pouze pro OZP

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo vyhrazeno pro osoby zdravotně postižené (OZZ, ID). Úklid objektu v době, ...

Vrátný/á - informátor/ka / zkrácený úvazek / pouze pro OZP

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo vyhrazeno pro osoby zdravotně postižené (OZZ, ID). Zkrácený úvazek 20 - 30 ...

SEŘIZOVAČ/KA

KONTAKT: telefonicky (8.00 - 14.00) nebo email

SKLADNÍK/NICE

MISTR/OVÁ

volná místa Ostrov