Senior Geotechnical Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: MOTT MACDONALD Praha, spol. s r.o.
pracoviště: Národní 984, 11000
mzda: od 65000 do 75000
Popis pozice
Sedlmeierová Martina Mgr.,
e-mail: martina.sedlmeierova@mottmac.com

Požadujeme technické odborné vzdělání, ideálně bakalářské či vysokoškolské, znalost angličtiny v oblasti geotechniky. Zkušenosti v oblasti dopravních staveb a CAD systémů (Civil3D, Auto Desk, Revit, Microstation), modelování a matematiky. Zkušenosti ze zahraničí výhodou.

Stravenkový paušál, životní a důchodové připojištění, výuka jazyků, 200 hodin dovolené/rok, Multisport karta, příspěvek na očkování, sick days, referral fee, občerstvení na pracovišti

Volná místa v okolí Praha 1

Koordinátor asistenční služby

Znalost cizích jazyků ( angličtina C1, ruština C1) Zaměstnanecké výhody : stravenky, dovolená navíc

Pomocníci v kuchyni

Al Robai Omar, tel.: 778 020 634, e-mail: omaralrobai@seznam.cz po tel. domluvě, po-pá 10:00-12:00 ...

Všeobecní administrativní pracovníci

ELEK MAROZSI, tel.: 222 103 129, e-mail: grace.holdings@email.cz Pracovní flexibilita Návštěvní ...

Syuch Ishtvan, tel.: 222103129, e-mail: info@cea.cz Pracovní flexibilita Návštěvní hodiny od 10:00 ...

masér/ka

kontakt: Morad Zelmat, tel. 606 060 322, e-mail: zelmatmorad@hotmail.com

masér/ka

Zelmat Abedelfattah, tel.: 725 175 170

volná místa Praha 1