Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Kontakty
zaměstnavatel: GoldenScreen s.r.o.
pracoviště: Na Rokytce 1029, 18000
mzda: od 22200
Popis pozice
Jazykové znalosti - ukrajinština, ruština budou výhodou
Požadujeme praxi v oboru
ŘP kat. B, C, D
Může zahrnovat i práci o víkendech

Volná místa v okolí Praha 8

Sales assistant

ALINA ODRINA, tel.: 777 356 490, e-mail: info@asurephama.com Požadujeme: Anglický, český a ruský ...

Pomocní kuchaři

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Pomocníci v kuchyni

Al-Robai Omar, tel.: 778 020 634, e-mail: omaralrobai@seznam.cz po tel domluvě po-pá ...

Product Manager

Peniaskova Katarina, e-mail: k.peniashkova@make.com Odolnost vůči stresu, flexibilita

volná místa Praha 8