Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 50000
Popis pozice
Minimálně středoškolské vzdělání. Znalost španělského jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky, náplň práce apod.) Místo ...
Praha

Sportovní trenér/instruktor

KONTAKT : MICHAL KOZLÍČEK, e-mail: michal.k@restrest.cz MÍSTO VÝKONU PRAHA Pro naši organizaci ...
Praha

Výpis RT, manuální zručnost
Praha

Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Dobrý zdravotní stav, práce v prašném prostředí. Namáhavá fyzická práce. výpis TR
Praha

volná místa Praha