Pracovník/ce v sociálních službách

zaměstnavatel: Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 26000 do 34000
Popis pozice
Pracovní náplň
- práce na směnný provoz 12 hod. služby; krátký, dlouhý týden
- přímá péče o klienty
- důsledné dodržování Zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce (doba odpočinku mezi směnami, roční limit přesčasových hodin, maximálně 3 pracovní směny za sebou, aj.)
- průměrný počet směn v kalendářním měsíci - 15

Benefity:
- možnost vyzkoušet si pracovní činnost přímo na pracovišti
- odborné zaškolení a zaučení pod odborným dohledem
- velmi dobré platové ohodnocení, speciální odměny dle vnitř. plat. předpisu
- mimořádné odměny při prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- jistota stabilního zaměstnání
- silná odborová organizace
- příspěvek na stravování v rámci benefitní karty Up ČR (a další benefity)
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- peněžní dary při dovršení 50 let věku
- peněžní dary při prvním přiznání starobního i předčas. nebo inval.důchodu
- pět týdnů dovolené, u vybraných profesí šest týdnů dovolené
- možnost zajištění služebního bytu
- možnost zajištění hlídání dětí v Dětské skupině Malíček

Volná místa v okolí Plzeň

Řidič sk. C a (E výhodou)

Není požadována znalost českého jazyka. Řidičský průkaz sk. E možno absolvovat při ...

Programátor

flexibilita, anglický jazyk

Podpora oddělení SW development

flexibilita, odolnost vůči stresu, znalost anglického jazyka

Recepční (Guest Experience Expert)/Noční recepční (Night Auditor)

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme uchazeče na pozici recepční. Co vás u nás ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Program Quality Engineer

Životopis zasílejte na e-mail: lucie.rambouskova@safrangroup.com

volná místa Plzeň