Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: Good Morning s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000
Popis pozice
Miřatská Kristýna, e-mail: mzdy4@prodimo.cz

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Tsokur Artur, tel.: 778 037 806 úterý: 13:00-16:00, e-mail: Angel.helpers2023@gmail.com
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

kontakt: DYRIV NADIA, tel.: +420 608077681
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

CRM Advisor

Mgr. Zuzana De la Guía Escobar, e-mail: work@bluelinkservices.cz Práce s PC, zkušenost se ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

kontakt: Kravcová Inna Bc., e-mail: inka.kravtsova@gmail.com Požadavky: zodpovědnost, ...
Praha

Dispečer letecké dopravy/pilot PC-12

první kontakt e-mail: Kariera@ok-aviation.cz Náplň práce: - Plánování posádek pro naše ...
Praha

volná místa Praha