Servisní technici

Kontakty
zaměstnavatel: Inaircom s.r.o.
pracoviště: K šancím 50, 16300
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
Tomáš Hradec, tel.: 605 294 100, e-mail: tomas.hradec@inaircom.cz

Jedná se o pozici servisního technika tlakové vzduchotechniky (kompresory, zařízení na úpravu stl.vzduchu, nářadí na stl.vzduch) který bude zpočátku fungovat na dílně a posléze provádět servis a údržbu této techniky v Praze a středočeském kraji. Jedná se o pozici za kolegu, který odchází do důchodu. Kolektiv společnosti dnes zahrnuje 19 zaměstnanců v rozpětí od 25 do 60 let. Naše společnost má dvě pobočky a dynamicky se rozvíjíme. Nabízíme zajímavou práci, která je vhodná pro flexibilní jedince, ochotné se učit nové věci. Požadujeme ŘP sk.B, výhodou je vyhláška 50, k dispozici bude služební telefon a služební vůz.

Zaměstnanecké výhody: Po zácviku je možné mít k dispozici sl.vůz k soukromému využití

Volná místa v okolí Praha 6

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Volf Petr, tel.: 723 066 702, e-mail: petr.volf@buscentrum.cz

Systémoví analytici

e-mail: nikolai.nepomniashchii@carrier.com Vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky, ...

Uklízeči prodejních prostor

Stoliarov, e-mail: tolik.agency@gmail.com jazykové znalosti Č.J: A.J UKr. RJ

Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Kontakt: email: jaroslava.stankova@hhglobal.com Bachelor's or equivalent college degree - focus in ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: e-mail: info@autorepairsystems.cz Požadavek na jazyky: turečtina plynule, angličtina ...

BIM inženýr

Kontakt: e-mail: svecova@takenaka.cz AJ plynulý, ČJ jako rodilý mluvčí, AutoCad, Revid, 3D max

volná místa Praha 6