Chief Creative Officer/ Řídící pracovníci v oblasti marketingu

Kontakty
zaměstnavatel: Ogilvy, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 170000
Popis pozice
Kontakt: Plačková Sandra, e-mail: sandra.plackova@ogilvy.com

Upřesňující informace:
- vzdělání v marketingovém oboru
- předchozí zkušenosti s vedením velkého kreativního týmu
- přímá zkušenost s vyjednáváním se zákazníkem (v AJ)
- znalost AJ na úrovní rodilého mluvčí
- znalost jiných jazyků vítána

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Achverdjan Samvel, tel.: 731 917 001, e-mail: Achverd@centrum.cz
Praha

Prodejci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Razi Taner Merden V z. Hasan Huseynov, tel.: 776 890 040 Út a Pá od 10 do 12 h., e-mail: ...
Praha

Pomocní kuchaři

Kontakt: CEM SERAFETTIN AKAN, osobně na adrese: Opletalova 982/20, Praha 1, tel.: 773 452 591.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Fedya Yaroslav, tel.: 777560491
Praha

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Křižova Karolina, tel.: 774 307 790 nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků. , ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

volná místa Praha