Uklízeči a pomocníci v hotelových, administrativních, průmyslových a jiných obje

Kontakty
zaměstnavatel: VIRST COMPANY s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
kontaktní osoba: Oleksandr Bazarov, tel.: 776759969
1. kontakt: telefonicky pondělí a čtvrtek 10:00 - 12:00 hod. nebo osobně pondělí a čtvrtek 10:00 - 12:00 hod. na adrese 5.května 1142, Nusle, 140 00 Praha 4, na zvonku "Bazarová".

Volná místa v okolí Praha

Pekař/ka

Kontakt: Subbotina Polina, e-mail: polina@theminers.eu
Praha

Obsluha strojů na zpracování cukru, čaje, kávy a kakaa

muzeummuzeum@seznam.cz
Praha

Technici elektro

P. Štafková, tel.: 417 669 065, e-mail: hr@nelumbo.cz první kontakt emailem Požadujeme: - praxe - ...
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt: Mgr. Ondřej Pohan, e-mail: ondrejpohan123@gmail.com Upřesňující informace: Masér musí mít ...
Praha

Obchodní zástupci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Oleksandr Bazarov, tel.: 776 759 969 1. kontakt: telefonicky pondělí a čtvrtek 10:00 - 12:00 hod. ...
Praha

volná místa Praha