Kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: MEI HE BRNO s.r.o.
pracoviště: Kounicova 966, 60200
mzda: od 21800
Popis pozice
Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami

Volná místa v okolí Brno

Ostatní pomocní manipulační pracovníci

hefestcz@seznam.cz Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Manipulační dělníci ve výrobě

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin. Znalost vietnamského ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Požadujeme: - pečlivost - zodpovědnost - rozhodnost - samostatnost - fyzickou zdatnost a zdravotní ...

volná místa Brno