Montéři

Kontakty
zaměstnavatel: TRIMILL, a.s.
pracoviště: Dlouhé díly 447, 76302
mzda: od 28000 do 50000
Popis pozice
Co na Vás čeká:

-montáž + demontáž mechanických částí na nových obráběcích strojích
-kompletace, odlaďování stroje + případný servis stroje
-práce ve 2-3 členném týmu
-po zaučení montážní práce u zákazníka v ČR, EU, USA

K této práci potřebujete:

-výuční list ve strojírenském oboru
-zkušenosti s prací na obráběcích strojích nebo montáží strojních celků - výhodou
-znalost čtení výkresové dokumentace
-schopnost pracovat v týmu i samostatně, manuální zručnost, pečlivost
-ochota cestovat
-ŘP sk. B

Co můžeme nabídnout:

" práce na 1 směnu v čistém pracovním prostředí
-zajímavé finanční ohodnocení + příplatky za montáže u zákazníků
-roční odměnu
-25 dnů dovolené
-dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj.
-možnost seberealizace a profesního růstu
-práci ve stabilní společnosti a férový přístup

Kontaktujte emailem nebo telefonicky 7:30 - 16:00 hodin.

Volná místa v okolí Zlín

Skladník

POZN: Zájemci se hlásí tel. každé pondělí od 8.00 do 10.00 hod.
Zlín

Vedoucí prodejny

Nástup možný dle domluvy POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem: jitka.remesova@pompo.cz

Ostatní uklízeči a pomocníci

Pomocní kuchaři

Náplní práce jsou pomocné a přípravné kuchařské práce, udržování kuchařského vybavení a prostředí v ...

Technologové osobní dopravy

Nástup možný IHNED Místo výkonu práce: Ostrava nebo Zlín Vzdělání středoškolské se zaměřením na ...
Zlín

Referenti technického úseku

Požadavky: - vysokoškolské vzdělání technického směru výhodou, - samostatnost, - technické ...

volná místa Zlín