Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Workday CZ s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Matthew Cooke, e-mail: Matthew.cooke@workday.com

Volná místa v okolí Praha

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Nestler Petr, tel.: personalni@cecpraha.cz Požadujeme flexibilitu, smysl pro zodpovědnost, ...
Praha

Řídící pracovníci v oblasti styku s veřejností

Šindelář Daniel Ing., e-mail: magnetiscz@seznam.cz RJ, AJ, CJ– aktivní (další jazyk výhodou), ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Bazarov Oleksandr, tel.: +420 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

Údržbáři

mircea.lechaciu@aohostels.com Požadujeme: znalost angličtiny a turečtiny slovem a písmem, znalost ...
Praha

kontakt kopinec@post.cz zdravotní způsobilost, časová flexibilita, manuální zručnost
Praha

Pomocní stavební dělníci

DEYNEKA SERHIY, tel.: 774 590 134 pondělí 9:00 - 11:00, e-mail: osobně po domluvě v sídle firmy
Praha

volná místa Praha