Kuchař/ka ŠJ

Kontakty
zaměstnavatel: GYMNÁZIUM
pracoviště: Budějovická 680, 14000
mzda: od 22000 do 27000
Popis pozice
Kontakt: Fíková Soňa, e-mail: sona.fikova@gybu.cz, tel: 227053119

Upřesňující informace:
praxe v oboru, školní stravování, spolehlivost, záskok za nemoc, možná spolupráce do budoucna

Zaměstnanecké výhody:
školní stravování, příspěvky FKSP, zázemí, 5 týdnů dovolené

Volná místa v okolí Praha 4

Specialista/specialistka v oblasti personálního řízení (Recruitment Coordinator

kontaktní osoba: Daria Zhelezniakova, e-mail: daria.zhelezniakova@sita.aero 1. kontakt: ...

Stavební technici projektanti, konstruktéři

TEREZA MALÁ, e-mail: tereza@greenbuddies.eu

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Kontalkt: e-mail: danica_polisenska@mckinsey.com - požadujeme: - výpis z registru trestů - ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) (51423)

kontaktní osoba: Píchová Helena, tel.: 774462171 1. kontakt: telefonicky vždy Pondělí během celého ...

Pomocní kuchaři

Jandová Lenka, tel.: 733349571, e-mail: lenka.jandova@gmail.com

Inženýři projektanti inženýrských děl

volná místa Praha 4