Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Kontakty
zaměstnavatel: ZUBRAY s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
kontaktní osoba: Oleksandr Bazarov, tel.: 776759969
1. kontakt: telefonicky pondělí a čtvrtek 10 - 12 hod nebo osobně v pondělí a čtvrtek 10 - 12 hod. na adrese 5. května 1142, Nusle, 140 00 Praha 4. Na zvonku "Bazarová".

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Bazarov Oleksandr, tel.: +420 776 759 969 pondělí a čtvrtek 10-12:00 hod.
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

e-mail: kiposlap@seznam.cz
Praha

kontaktní osoba: Oleksandr Bazarov, tel.: 776759969 1. kontakt: telefonicky pondělí a čtvrtek 10 - ...
Praha

Pomocní stavební dělníci

DEYNEKA SERHIY, tel.: 774 590 134 pondělí 9:00 - 11:00, e-mail: osobně po domluvě v sídle firmy
Praha

Údržbáři

mircea.lechaciu@aohostels.com Požadujeme: znalost angličtiny a turečtiny slovem a písmem, znalost ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

kontaktní osoba: TAMARA KRAVETS, tel.: +420 774 138 932 1. kontakt: telefonicky upřesňující ...
Praha

volná místa Praha