Seřizovač - Junior výrobních potravinářských zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: MOKATE Czech s.r.o.
pracoviště: Votice 835, 25901
mzda: od 26000 do 28000
Popis pozice
Pracoviště: Votice 835
požadujeme :
- Pracovní nasazení
- Pečlivost, spolehlivost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochota učit se novým věcem
- Teamového ducha
HPP,odborné zaškolení,možnost profesního růstu,motivační systém odměňování, závodní stravování - oběd za 1Kč !!! , každý rok navýšení mezd !!!!
Kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 9-15 hodin, nebo osobně vrátnice Mokate - Votice (vyplnit kontaktní dotazník)

Volná místa v okolí Votice

Seřizovač - Senior výrobních potravinářských zařízení

Pracoviště: Votice 835 požadujeme : - Pracovní nasazení - Pečlivost, spolehlivost - Dobrý ...

Pomocné a uklidové práce

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedený email

Vedoucí dopravy a dílny

PRACOVNÍ NÁPLŇ: řízení a organizaci prací ve společnosti (řidiči a dělníci); odpovídá za provádění ...

Mechanici - opraváři nákladních vozidel

Nástup možný ihned Společnost COMPAG VOTICE s.r.o. hledá nové mechaniky - opraváře nákladních ...

Brusiči odlitků

Slévači

volná místa Votice