Operátoři

Kontakty
zaměstnavatel: KDK Automotive Czech s. r. o.
pracoviště: Tachov 108, 34701
mzda: od 25000
Popis pozice
Náplň práce: Kontrolní a administrativní činnost, zaškolovací činnost
Komunikace na pracovišti čeština nebo ukrajinština. Požadujeme: numerickou způsobilost a gramotnost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřetržitém provozu, znalost pracovních postupů, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže.

Volná místa v okolí Tachov

Pomocný prodavač/ka

Operátoři

Náplň práce: Montáž komponentů a dílů pro automobilový průmysl . Komunikace na pracovišti - čeština ...

Montážní dělníci

Manuální zručnost,pečlivost,spolehlivost.Vyučeni v technickém oboru výhodou.Mzda uvedená bez bonusů.

učitel/ka 2. stupně-aprobace, ČJ,D,Z,CH,M, FY

Přijmeme učitele 2. stupně ZŠ . Platové ohodnocení od 32 120,- Kč (dle kvalifikačních předpokladů ...

Manuální zručnost,pečlivost,spolehlivost.Vyučeni v technickém oboru výhodou.mzda uvedená bez bonusů

Svářeči

volná místa Tachov