Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech

Kontakty
zaměstnavatel: Greenbuddies, s.r.o.
pracoviště: Mendíků 1396, 14000
mzda: od 35000 do 48000
Popis pozice
TEREZA MALÁ, e-mail: tereza@greenbuddies.eu

Volná místa v okolí Praha 4

Inženýři projektanti inženýrských děl

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Abdelhalim Elkadi, e-mail: info@ed-techconsultancy.com Plynulá znalost arabštiny nutná

Abdelhalim Elkadi, e-mail: info@ed-techconsultancy.com Souběžný Plynulá znalost arabštiny nutná

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Shuangxingtang, e-mail: hr1tin@seznam.cz Náplň práce: stlaní postelí, úklid koupelen, dodávání ...

Sr Engr Cslt-SysArchitecture

Kontakt: Chmelařová Kateřina, e-mail: katerina.chmelarova@cz.verizon.com Požadavky: ? Bakalářský ...

Servisní technici elektrického nářadí a motorů

Kontakt: Jandová Petra, tel.: 244 471 920 , e-mail: p.jandova@dknv.cz Zaměstnanecké výhody: ...

volná místa Praha 4