Manager II Engineering

Kontakty
zaměstnavatel: Samepage s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 100000
Popis pozice
Kontakt: Daněk Matěj, e-mail: matej.danek@prkpartners.com

Upřesňující informace:
• 3+ let řízení vývojového týmu
• 8+ let budování a nasazování RESTful API (12faktorových aplikací) pomocí .NET Core nebo Nodejs v rámci agilní metodiky Scrum
• 5+ let zkušeností s SQL nebo NoSQL
• 5+ let zkušeností s cloudem, preferováno AWS
• zkušenosti s API Gateway, Lambda, Terraform nebo CircleCI jsou výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 sick days

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti marketingu

ALENA KAZHAMIAKA, e-mail: alena.kazhamiaka@gmail.com Ruština výhodou, pracovitost, ...
Praha

Řezníci/kuchaři

Petr Krátký / Ladislava Kovářová, tel.: 727 802 037 / 607 089 839 Po-Pá 8:00-14:00 hod., e-mail: ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kovalenko Lidiya, tel.: 775 409 011
Praha

Prodavači smíšeného zboží

Ho The Sao, tel.: +420 773 295 726 Po-Pá 10-15h., e-mail: saohothe@gmail.com Náplň práce: - ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Rustam Kazakbaev, e-mail: goodsteel@email.cz
Praha

Železářské práce

Praha

volná místa Praha