Policisté

zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
pracoviště: Nádražní 213, 25230
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Služební poměr
mzda: od 38900
Popis pozice
-první kotnakt:paní Iveta Chytrová, 974861759,725547248,nabor.stredocesi@pcr.cz

"NAŠIM REVÍREM JSOU DÁLNICE." MÁŠ ODVAHU? PŘEKONEJ SVOJE HRANICE SPOLEČNĚ S NÁMI.
Pozice na nově zřizované dálniční oddělení, které bude v provozu od 01.07.2023.
Požadujeme: plnoletost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vzdělání úplné střední s maturitou a vyšší, státní občanství ČR. Řidičské oprávnění skupiny B není podmínkou k přijetí.
Nástup možný po splnění zákonných podmínek, vždy k prvnímu následujícího měsíce.
Zaměstnanecké výhody5): Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci příslušníka POLICIE ČR, široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnost studia při zaměstnání, mladý kolektiv, jistotu stabilního příjmu. V rámci služby možnost získání řidičského oprávnění slupiny A až D. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150 000 Kč.
Zaměstnanecké výhody: základní doba služby 37,5 hodin týdně; 6 týdnů dovolené; pravidelná lékařská péče; příspěvky na penzijní a životní připojištění; na kulturní nebo jiné akce z fondu kulturních a sociálních potřeb; po patnácti letech služby nárok na doživotní výsluhový příspěvek a ozdravný pobyt v délce 14 kalendářních dní v roce, nad rámec dovolené; dále je policistům zajištěna bezplatná psychologická péče a provoz anonymní Linky pomoci v krizi.

Volná místa v okolí Lety

Pomocník v hiporehabilitačním středisku

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem na info@hipojupiter.cz

Pomocná síla do hiporehabilitačního střediska

ostraha prodejny Penny

-první kontatk se zaměstnavatelem: Jitka Gebauerová,nabor.sekuro@gmail.com,734514315 v době od ...

Programátoři počítačových aplikací specialisté

přidružená zaměstnecká karta

Servírka/Číšník

Hostinec U Rysů ŘEVNICE přijme: SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA na HPP i brigádně. Životopisy zasílejte: ...

Pomocní kuchaři

první kontakt osobě, ubytování zdarma, strava na pracovišti zdarma

volná místa Lety