Teacher

Kontakty
zaměstnavatel: Brno International School s.r.o.
pracoviště: Čejkovická 4339, 62800
mzda: od 30000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Následující požadavky jsou vítané:
- anglický jazyk na komunikativní úrovni;
- ochota nadále se vzdělávat;
- flixibilita, zodpovědnost

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Komunikace v AJ. Indická restaurace - nezbytná znalost receptur a procedur TAMDOORY,CURRY) indická ...

Kontakt PO-PÁ od 8-16 hod., Komunikace v AJ, indická restaurace - nezbytná znalost receptur a ...

Vývojáři softwaru (Associate Software Quality Engineer)

Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčí. Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou

Svářeč

Pomocní skladníci

Firemní recepční

Co budeš dělat? Pracovat s týmem kolegů, vedením, skladem a dokumentací. Komunikovat s týmem, ...

volná místa Brno